0item(s)

Ваша корзина покупок пуста.

Product was successfully added to your shopping cart.
нічник в дитячу

Moonie Зайчик співаючий з нічником Silver

1 720,00 грн

(Нет в наличии)

  • нічник в дитячу нічник в дитячу
  • Moonie купить Киев Одесса Moonie купить Киев Одесса
  • Нічник дитячий Нічник дитячий
  • Moonie Зайчик купити Moonie Зайчик купити

Moonie Зайчик співаючий з нічником Silver

Краткая информация

Зайчик MOONIE - це професійна допомога у приспанні найменших.


Завдяки безпечному, природному рожевому шуму, він дозволяє дітям швидше заспокоїтися і заснути. І це ще не все! MOONIE - це також приліжкова лампа, яка може світити у 7 різних кольорах, має датчик Cry Sensor (як тільки дитина прокидається і починає плакати, зайка MOONIE вмикає безпечний, природний рожевий шум і заспокоює дитину) та заряджається через USB.


Красиво упакований, ідеально підходить для подарунка.


Звуки зайчика - це справжні записи природного рожевого шуму , а не комп’ютерного шуму. Звук серцебиття - це справжній запис гулу всередині маминого живота. Завдяки цьому це дозволяє дитині заспокоїтись і почуватися в безпеці за допомогою вже добре відомого звуку. Шум морських хвиль було записано Балтійським морем, а звуки лісового потоку в лісі.


Звуки зайчика МУНІ приглушують звуки навколишнього середовища , завдяки яким повсякденні домашні шуми не будять дитину від сну.


Зайка MOONIE має модуль з можливістю регулювання гучності , тому ви можете регулювати гучність відповідно до умов та потреб дитини. Зайчик також має колискову пісню, яка присиплятиме немовлят.


MOONIE - це також приліжкова лампа, яка може світити у 7 різних відтінках. Лагідне світло дозволяє годувати та змінити памперс дитині, не вмикаючи верхнє світло . Коли дитина починає плакати, світло вмикається з рожевим шумом, воно освітлює і заспокоює дитину. Світлодіодна лампа не нагрівається , вона абсолютно безпечна. Можна ввімкнути саму лампу без звуку і залишити її на всю ніч.

Подробности

Іграшки Moonie відповідають Директиві 2009/48 / ЄС про безпеку іграшок. Їх можна використовувати з першого дня життя дитини.

Всі матеріали, з яких виготовлен зайка MOONIE, мають сертифікат OEKO-TEX, вони надзвичайно делікатні та приємні на дотик.

Розміри зайки MOONIE: 28 x 16 x 10,5 см.

Розміри упаковки: 30 x 20 x 11 см.

Вага в упаковці: 0,5 кг

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

  1. Добавить отзыв

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Качество
Дизайн
Цена

С этим товаром также покупают