0item(s)

Ваша корзина покупок пуста.

Product was successfully added to your shopping cart.
іграшка ведмедик

Moonie Ведмедик співаючий з нічником Mustard

1 960,00 грн

(Есть в наличии)

  • іграшка ведмедик іграшка ведмедик
  • білий шум білий шум
  • ночник в детскую Киев Одесса ночник в детскую Киев Одесса
  • Moonie медвежонок Moonie медвежонок

Moonie Ведмедик співаючий з нічником Mustard

Краткая информация

Нова лінійка продуктів - MOONIE ORGANIC. Іграшка Ведмедик виготовлена з органічної бавовни, сертифікованої GOTS.


Новонароджені згадують часи в животі у мами - як там було спокійно! Ось чому плюшеві ведмедики з рожевим шумом такі ефективні!


Плюшевий ведмедик імітує і звук, і рухи, що були в животі у мами. Однією з причин, чому дитина не любить лежати в кімнаті наодинці, є просто тиша! Новонароджені не люблять тиші, і люблять бути поруч з мамою і татом не тільки через затишок, але і звуки. Тому дитина легше засинає з рухом і трохи монотонним звуком - наприклад, рожевим шумом від плюшевого ведмедика.


За допомогою п’яти різних заспокійливих звуків Муні, записаних у природному середовищі, ваша дитина швидше засинає.


Ви можете вибрати між звуком, до якого дитина звикла у «лоні» із серцебиттям, чи з вітром, хвилями, дощем та лісовими звуками. Ці звуки - це звуки, на які дитина засинає, оскільки це заспокійливі звуки для немовляти.


Згідно з педіатричними дослідженнями, рожевий і білий шум допомагає дітям швидше заснути, довше спати, менше плакати, швидше заспокоюватися і будувати належний режим сну.


Moonie - це також ніжний нічний світильник із п’ятьма різними режимами заспокійливого світла із сімома різними кольоровими ефектами, що робить виріб привабливим для малюків.


Заряджається через USB .


Ведмедик брудниться? Не бійтеся його мити. Все, що вам потрібно зробити, це зняти звуковий модуль і покласти його в пральну машину, і у вас з’явиться нова і чиста іграшка для вашої дитини.


Розумний датчик CRY реагує на плач, тому MOONIE при плачі активується і заспокоює малечу. Це означає більше сну і для вас, і для маленького!

1 960,00 грн

Доступность: Есть в наличии

Осталось только 2

Подробности

Іграшки Moonie відповідають Директиві 2009/48 / ЄС про безпеку іграшок. Їх можна використовувати з першого дня життя дитини.

Всі матеріали, з яких виготовлен зайка MOONIE, мають сертифікат OEKO-TEX, вони надзвичайно делікатні та приємні на дотик.

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

  1. Добавить отзыв

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Качество
Дизайн
Цена

С этим товаром также покупают